Nejnovější technologie laserového liftingu poskytuje řešení u počínajícího povolení dolních partií obličeje, kde by invazivní zákrok byl příliš radikální a ještě předčasný.
Díky této novince v oblasti liftingu lze zastavit čas. Kontury a brada jsou pevnější, vzhled je omlazený a výsledek je přitom přirozený.

 

Výhody technologie Laserlift
•    zastavení časných projevů stárnutí
•    zvýraznění kontur dolní čelisti
•    zatažení dvojité brady
•    zpevnění horní partie krku
•    přirozený a omlazený vzhled

Provedení zákroku
•    pouze v lokální anestezii
•    bez skalpelu a jizev
•    krátká doba hojení
•    minimální pracovní omezení
První výsledky jsou patrny krátce po zákroku. Vzhledem k postupným, navazujícím procesům hojení spolu se zpevňováním kolagenu, výsledný efekt narůstá následujících 3-6 měsíců.

 

Odstranění žilek obličeje
Vaskulární laser V940 - odstraňování vaskulárních lézí.
Diodový laser (GaAlAs) V940 na vaskulární léze je nejnovější inovací a nedávným průlomem pro odstranění tzv. pavoučkových žilek obličeje a kuperózy.
Ošetření pigmentových skvrn obličeje a těla.

Při léčbě používáme různé nastavení  CO2 chirurgické laseru, podle velikosti léze aplikujeme lokální anestézii, případně jen krém nebo zchlazení.

 

CO2 frakční scanner „Výbrus pleti“
Multixel - frakční resurfacing je vysoce výkonný laserový výbrus pro léčbu problematické pleti, jizev po akné a hlubokých vrásek.
Novinka v laserové terapii vrásek. Aplikace CO2 laseru přes speciální koncovku, tzv. scanner, umožňuje maximální stimulaci hlubokých vrstev epidermis s minimálním přechodným poškozením pleti.
Přináší maximální stimulaci kolagenu pokožky, zároveň s nejmenší možnou dobou rekonvalescence.

Průběh zákroku
CO2 laserový resurfacing je metoda ambulantní, prováděná v lokální anestezii krémem.
To staví tento typ laserového vyhlazení pleti do nové dimenze.
Dříve bylo nutné tyto zákroky provádět v celkové anestézii, pleť byla po ošetření několik týdnů velmi poškozena.
Po ošetření CO2 laserovým resurfacingem je pleť několik dní lehce zarudlá, není nutné jakýmkoliv způsobem omezit běžné denní aktivity.

Možnosti
Laserový resurfacing je určen pro hlubší vrásky, lze říci, že významně oddálí případné zákroky typu Face lifting apod.
Zákroky jsou prováděny lékařem po předchozí konzultaci s pacientem, aplikované na obličeji, krku, dekoltu, ale i jiných oblastech těla.

 

Laserem asistované liposukční zákroky

Korektivní zákroky k redukci podkožního tuku nejčastěji v lokalitách břicha, boků, stehen. Kombinujeme laserovou lipolýzu s následnou jemnou, precizní sukcí. Před zákrokem vždy konzultujeme s pacientem možnosti a výsledky včetně ceny, kterou vždy nastavíme podle rozsahu, obvykle 18 000 Kč  -  25 000 Kč .